HİZMETLERİMİZ

Her marka ve model için kilitli kalan, anahtarı bozulan veya kumandası bozulan araçlarınızın hasarsız bir şekilde kullandığımız elektronik cihaz ve profesyonel ekipmanlar aracılığıyla araç kapı ve kilidine hiçbir zarar vermeden oto kapısı açmaktayız.

Model veya marka farketmeksizin araçlarınızın bozuk, çalışmayan anahtarlarının tamirini yapıyoruz. Suya veya sert bir zemine düşmüş ya da kırılmış anahtarlarınızın tamirini titizlik ve itina ile yapıyoruz.

Bina veya işyerlerinizin orjinal garaj kumandası kopyalama, kepenk kumandası kopyalama, Garaj Kumandası Tamiri, Kepenk kumanda tamiri, Elektronik kapı kumandası çoğaltma, Elektronik kumanda yedek çıkartma hizmetleri vermekteyiz.

Uğur Çilingir olarak Oto Anahtar Kopyalama hizmeti vermekteyiz. Zonguldak genelinde hizmet veren firmamızda bütün marka ve model araçların yedek anahtarları garantili olarak yapılmaktadır.

Kırık veya çatlak kumanda kapları aracınızın kumanda çiplerine güvenlik sağlayamayabilir üzerindeki tuşların çalışmamasına sebebiyet verebilir. Firmamızda bulunan modern tasarımlı kumanda kaplarımız sayesinde bu sorun yaratması muhtemel ürünlerin değişimini hemen yapmaktayız.

Aracınızın kontağı arızalandı, anahtar dönmüyor veya az dönüyor, marş basmıyor, anahtar kontakta sıkıştı, anahtar kontaktı kırıldı, anahtar geri çıkmıyor gibi arızalarda iletişim sayfamızda ki numaralardan bize ulaşmanız durumunda yerinde veya dükkanımızda size en kaliteli hizmeti vermekteyiz.